Neden Ark Residence Güneşli ?

AYRICALIĞIN MERKEZİ ARK RESİDENCE GÜNEŞLİ

Özel olduğunuzun farkına varın. Ark Residence Güneşli ihtiyacınız olanı, ilk adımınızda sunmak için ferah lobisiyle sizleri ağırlasın. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çalışanları ve ortamıyla “Ayrıcalıklı bir yaşama Ark Residence Güneşli ile kavuşacaksınız.” Sosyal alanları, eşsiz mimarisi ve ultra lüks daireleriyle hayatın tüm renklerini hissedebileceğiniz bir proje olan Ark Residence Güneşli 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Sizin ve çocuklarınızın keyif ve güven dolu bir yaşam sürmesi Keleşoğlu İnşaat güvencesiyle sağlanmaktadır. Ark Residence Güneşli sizlere maksimum güvenlik, konfor ve ayrıcalık fırsatı sunuyor.

Lokasyon

Hem daireleri hem de ticari alanları ile Ark Residence Güneşli merkezi konumunun getirdiği avantajla değerine değer katan bir yatırım kapısı sunmaktadır.

Güvenlik / Konfor

Eşsiz mimarisi ve ultra lüks daireleriyle hayatın tüm renklerini hissedebileceğiniz bir proje olan Ark Residence Güneşli sizlere maksimum güvenlik, konfor ve ayrıcalık fırsatlarını sunuyor.

ARK RESIDENCE
ARK RESIDENCE

Yatırım Değeri

Güneşli’de bulunan Ark Residence Güneşli, sadece bir yaşam alanı değil, kazanç dolu bir yatırım fırsatı da sunuyor. Önemli merkezlere yakın olmasıyla Ark Residence Güneşli yatırımınıza değer katacak bir konumda bulunmaktadır.

Ulaşım Kolaylığı

Atatürk Havalimanı’na dakikalar mesafesinde bulunması, CNR Expo, Dünya Ticaret Merkezi ve Olimpiyat Stadyum’u gibi merkezlere yakınlığı nedeniyle Ark Residence Güneşli bir tercih sebebi olmaktadır

ARK RESIDENCE

YATIRIMINIZ SÜREKLİ DEĞER KAZANSIN